مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی شرکتی هولدینگ دارویی بهفار و شرکت‌های زیر مجموعه

مسئولیت اجتماعی نوعی استراتژی مدیریتی به شیوه اخلاقی و پایدار است و در برگیرنده مشارکت‌های داوطلبانه‌ای است که به منظور مدیریت تاثیرات آنها بر جامعه، محیط زیست، زمینه‌های اقتصادی و کسب منفعت برای همه افراد جامعه انجام می‌شوند و شرکت به طور داوطلبانه به ایجاد یک جامعه بهتر و محیط زیست پاکتر کمک می‌کند.

مسئولیت اجتماعی شرکت‎ها برای همه کارکنان یک سازمان فرصتی را برای حرکت در راستای جامعه، محیط زیست، کشور و … ایجاد می‌کند. نشاندن لبخند بر لبان افراد نیازمند جامعه علاوه بر تغییر زندگی آنها، احساس غرور و رضایتمندی درونی در کارکنان سازمان ایجاد می‌کند و جامعه را تبدیل به مکانی بهتر برای زندگی افرادی که از امتیازات کمتری برخوردارند، می‌سازد. هولدینگ دارویی بهفار و شرکت‌های گروه شامل بهستان دارو (داروهای تخصصی، فوق تخصصی و جنرال)، بهستان بهداشت (مکمل‌های غذایی و داروهای گیاهی)، داروسازی بهستان (تولید دارو تحت لیسانس کمپانی‌های معتبر بین‌المللی)، بهستان پخش (توزیع محصولات دارویی)، بهستان فارمد (داروهای تخصصی و مکمل در قالب تولید قراردادی)، بهستان پلاسما (جمع‌آوری و تولید پلاسما)، ولیان دارو (داروهای تخصصی چشمی) و بهبد دارو (داروهای تخصصی، ارفان و شیمی درمانی) مجموعه کاملی از خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن به بیماران و مشتریان خود عرضه می‌نمایند. هولدینگ دارویی بهفار و شرکتهای گروه، از محیطی دوستانه و فضای امن شغلی برخوردار هستند و همواره فرصتهای آموزشی و همکاری‌های گروهی را برای کارکنان ایجاد می‌نمایند.

از همان ابتدای تاسیس بهستان، سهامداران و مدیران قصد داشتند نمونه‌ای موفق و مورد اطمینان در بخش خصوصی را برای همه ذینفعان ارائه کنند. به همین دلیل در هر فرصتی سهم خود را در فعالیت‌های اجتماعی از قبیل کمک به مراکز خیریه (کهریزک و محک)، بیمارستان‌های دولتی و بیماران ادا می‌کردند. فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی در شرکت‌های بهفار با همکاری و مشارکت پرسنل سازمان به صورت مستمر و در ابعاد مختلف مسئولیت اجتماعی شرکتی شامل ابعاد آموزشی، ارائه خدمات به بیماران، دسترسی بیماران به خدمات بهداشت، درمان و سلامت و زیست محیطی در دو بخش مرتبط با سلامت و سایر ابعاد انجام می‌شود که نمونه‌هایی از آن شامل موارد زیر می‌باشد:

ساخت مدرسه روستای بلوان که در زلزله سال ۱۳۹۶ کرمانشاه، سر پل ذهاب به صورت کامل تخریب شده بود.

حمایت از کودکان مبتلا به بیماری متابولیک و ژنتیک با تامین هزینه دارو و درمان این کودکان در کانون خیریه «امید».

تامین واکسن و انجام واکسیناسیون جهت مصونیت در برابر بیماری آنفولانزا و پنوموکک در آسایشگاه کهریزک، انجمن کودکان کار و خیابان و شیرخوارگاه شبیر.