بهستان پلاسما

بهستان پلاسما در ایران به عنوان یک شرکت پیشرو در تولید داروهای مشتق از پلاسما در جهت نجات زندگی بیماران شناخته می‌شود. این شرکت سالانه ۱۲۰ هزار لیتر پلاسما تولید می‌نماید که این مقدار پلاسما صرف تولید

IgG(Human Immunoglobulin)

HA(Human Albumin)

FVIII(Human Coagulation factor FVIII)

FIX(Human Coagulation Factor IX)

می گردد. بهستان پلاسما خود را متعهد به رعایت اصول ایمنی و کیفی در تولید پلاسما می‌داند. جهت دستیابی به بالاترین حد از کیفیت و فراهم‌آوری ایمنی برای اهداکنندگان و همچنین بیمارانی که داروهای مشتق از پلاسما را دریافت می‌نمایند، این شرکت اقدام به دریافت مجوزهای معتبر از سازمان غذا و دارو ایران (GMP) و وزارت بهداشت کشور آلمان نموده است.
فعالیت شرکت بهستان پلاسما بر فراهم‌آوری داروهای بیماران مبتلا به بیماری‌های نادر و با شرایط خیلی خاص متمرکز شده است. اغلب این بیماری‌ها به درستی تشخیص داده نمی‌شوند و زندگی بیماران را تهدید می‌نمایند. ۱۷۰ پرسنل شرکت هر روز با یک ماموریت مشترک شروع به کار می‌نمایند: کمک به توسعه و ارائه درمان‌های پیشرفته برای مردم ایران که میتلا به بیماری‌های نادر می‌باشند و نیازمند درمان‌های موثر جهت ادامه زندگی خود هستند. چشم‌انداز ما گسترش تولیدات داروهای مشتق از پلاسما از طریق همکاری با شرکای مختلف در دنیا است. ما در تلاش هستیم که با تولید محصول با کیفیت اعتماد بیماران، خانواده ایشان و پزشکان و سایر کسانیکه تحت پشتیبانی ما قرار دارند به دست آورده و آن را حفظ نماییم. کار تیمی، فراهم‌آوری امکانات برای بیماران و توجه به سلامت پرسنل در شرکت ما بی نظیر است.
بهستان پلاسما متعهد به نظارت بر تمام پروسه تولید از زمان اهدا پلاسما تا دریافت دارو توسط بیماران می‌باشد. این فرایند باعث می‌شود که ما قابلیت ردیابی هر ویال دارویی که بیماران تزریق می گردد را داشته باشیم.
ماموریت ما ایجاد کیفیت، تعهد و اعتماد در تمامی پروسه‌های کاری خود می‌باشد.
مراکز بهستان پلاسما را می‌توانید در آدرس‌های ذیل بیابید:

مرکز شماره یک:
تهران، چهارراه یافت آباد، شهرک ولی عصر، خیابان طالقانی، ضلع جنوبی بیمارستان غیاثی
تلفن: ۶۶۲۱۷۵۳۰ – ۰۲۱

مرکز شماره دو:
اسلامشهر ، شهرک سعیدیه ، بعد از بیمارستان امام رضا(ع)، بلوار خلیج فارس، جنب پارک شهدا
تلفن: ۵۶۴۹۰۷۶۵ – ۰۲۱

مرکز شماره سه:
کرج، ابتدای جاده ملارد، نرسیده به پل سرحدآباد، روبروی کمیته امداد امام خمینی، کوچه گلستان
تلفن: ۳۲۸۰۵۹۷۵ – ۰۲۶