شرکت بهستان پخش در آذر ماه سال ۱۳۸۵ با هدف ارتقاء کیفیت و توسعه مدیریت علمی توزیع دارو در سطح کشور و همچنین رویکردهای نوین در عرصه خدمات درمانی در راستای اهداف ارزشمند موسسان خود در جهت اعتلای صنعت توزیع دارو در ایران با سرمایه‌ای از تخصص و تجربه تاسیس شد. اینک بیش از ۲۳۰۰ قلم دارو و مکمل‌های غذائی از کمپانی‌های معتبر خارجی و ایرانی در سبد توزیع بهستان پخش وجود دارد و با بیش از ۱۳۵ تأمین‌کننده در عرصه توزیع دارو و مکمل‌های غذایی فعالیت دارد.
شرکت بهستان پخش دارای ۱۶ شعبه در سطح کشور می‌باشد. این شعب شامل شعبه تهران شرق و تهران غرب در استان تهران و شهرستان‌های فارس، آذربایجان شرقی، اراک، اصفهان، بوشهر، خراسان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، لرستان، مازندران، کرمانشاه و همدان می‌باشند. با توجه به اهداف پیشرو، این شرکت به دنبال راه‌اندازی شعبه‌های آذربایجان غربی، گلستان و یزد در طی سال آینده می‌باشد. با توجه به گستردگی شعب مذکور در سطح کشور، این شرکت دارای بیش از ۶۴۰ نفر پرسنل می‌باشد که در زنجیره تأمین و توزیع دارو همکاری می‌کنند.
این شرکت در صدد است با توسعه توانمندی‌های سازمانی و بهره‌مندی از مدیران و کارمندانی صدیق و کوشا، بهترین کیفیت خدمات و توزیع دارو و مکمل‌های غذایی را در سطح کشور ارائه نموده و به عنوان مطمئنترین و معتبرترین سیستم تأمین دارو شناخته شود. بهبود جلب رضایت مشتریان از طریق شناسایی و رسیدگی به انتظارات اصولی و عقلانی آن‌ها، بهبود و ارتقاء سیستم تأمین و توزیع دارو با بهره‌گیری از روش‌ها و شیوه‌های علمی نوین، بهبود کمی و کیفی محیط‌های انبارش و نگهداری دارو، بهبود سیستم‌های مالی و ارتقاء و بهره‌وری بهینه تکنولوژی اطلاعات (IT) در زنجیره تأمین دارو، کاهش میزان مرجوعی‌ها و ضایعات اقلام دارویی، افزایش میزان فروش و رفع نیاز مشتریان از جمله مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های شرکت بهستان پخش هستند.