شرکت بهستان دارو

شرکت بهستان دارو در سال ۱۳۸۰ به عنوان یک شرکت خصوصی پیشرو در واردات، توزیع و تولید دارو و محصولات پزشکی تاسیس شد و هم اکنون از برترین شرکت‌های دارویی از نظر ارزش محصولات ارائه شده در بازار سلامت ایران است. بهستان دارو به عنوان یکی از شرکت‌های هلدینگ دارویی بهفار با هدف تامین پیوسته بازار دارویی ایران از معتبرترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های داروسازی دنیا داروهای مورد نیاز بیماران را با بالاترین کیفیت و نوآوری تامین و خدمات سلامت برای داشتن زندگی بهتر را به آنان ارائه می کند. شرکت‌های داروسازی جهانی و بین‌المللی که تحت نمایندگی بهستان دارو هستند شامل کمپانی هایPfizer، MSD، Astellas، Abbott، Sandoz/Hexal، Amgen، Kedrion، Janssen، B Braun، Hospiraو Orphan و Roche هستند.
شرکت بهستان دارو ضمن همکاری مستمر با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و چاپ و انتشار مقالات علمی در جهت ارائه خدماتی فراتر از دسترسی به داروهای مرغوب به جامعه پزشکی کشور تلاش می‌نماید. بهستان دارو و شرکت‌های هولدینگ دارویی بهفار مجموعه کاملی از خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود عرضه می‌نمایند. بهستان دارو از محیطی دوستانه و فضای امن شغلی برخوردار است و همواره فرصتهای آموزشی و همکاری‌های گروهی را برای کارکنان ایجاد می‌نماید.
از همان ابتدای تاسیس، سهامداران و مدیران قصد داشتند نمونه‌ای موفق و مورد اطمینان در بخش خصوصی را برای همه ذینفعان ارائه کنند. به همین دلیل در هر فرصتی سهم خود را در فعالیت‌های اجتماعی از قبیل کمک به مراکز خیریه، بیمارستان‌های دولتی و بیماران ادا می‌کردند. فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی بهستان دارو در ابعاد آموزشی، ارائه خدمات به بیماران، دسترسی بیماران به خدمات بهداشت، درمان و سلامت و زیست محیطی انجام می‌شود.