بهستان بهداشت

شرکت بهستان بهداشت در ردیف اولین شرکت های بنیادینِ تامین کننده محصولات سلامت محور می باشد که در سال ۱۳۸۴ به عنوان یکی از شرکتهای هلدینگ بهفار فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت بهستان بهداشت از ابتدا تمام تلاش خود را در جهت کسب اعتبار در بازار فرآورده های سلامت محور ایران مبذول داشته و از زمان تأسیس به سرعت فعالیتهای خود را گسترش داده است. در بهستان بهداشت همواره سعی بر این بوده است که به اهداف شرکت در جهت دست یابی به حداکثر کیفیت، جامه عمل پوشانده شود. هم اکنون ما مفتخر به ارائه محصولات با کیفیت بالا بوده و ضمن بهره گیری از آخرین نوآوریهای روز دنیا، سعی در ارتقاء کیفی وضعیت سلامت جامعه داریم.

علاوه بر این به منظور بهبود شرایط و جایگاه کارکنان در بهستان بهداشت، همواره سعی در فراهم آوردن محیطی مناسب و صمیمی در کنار مدیریت کارا و فرصت های کاری مناسب به منظور تضمین امنیت شغلی و پرورش استعداد آنها بوده است و توجه خاصی به انجام کارهای گروهی، آموزش و ایجاد انگیزه و نظم کاری، اخلاقیات و مسؤولیت پذیری مبذول می گردد.

ماموریت ما

مأموریت ما، ارزش آفرینی از طریق تامین محصولات با کیفیت بالا و بهره گیری از آخرین نوآوریهای روز دنیا در جهت ارتقای سطح ســــلامت، بهداشت، درمان و فراهم آوردن شرایط زندگی سالم‌تر، طولانی‌تر و با نشاط‌تر می باشد.

چشم انداز

  • بهبود کیفیت زندگی در جامعه از طریق تامین محصولات با کیفیت بالا و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری و بالاترین استانداردهای موجود در صنعت
  • ایجاد زنجیره تأمین کامل در صنعت دارو و مکمل ها از طریق تحقیق و توسعه، واردات، انتقال تکنولوژی و تولید
  • همکاری با جوامع علمی و سازمانهای بهداشت و درمان با استفاده از آخرین فن آوری های نوآورانه
  • مدیریت هوشمندانه و سبد محصولات متنوع مطابق با نیاز مصرف کنندگان
  • دستیابی به بالاترین سطح شاخص های عملکردی کمی و کیفی و حفظ استانداردهای کیفیت، اخلاقی، محیط زیست و مسئولیت های اجتماعی شرکتی
  • دستیابی به بالاترین سطح هم افزایی از طریق مشارکت و مدیریت مؤثر در گروه شرکتهای هلدینگ بهفار

  ما اعتقاد داریم که تحقق اهداف، چشم اندازها و ارزش های ما بسته به توانمندی و قابلیت های مدیریتی و سرمایه گذاری هریک از سهامداران، مدیران و کارکنان شرکت در اجرای تعهدات خود است.