بهستان بهداشت

شرکت بهستان بهداشت در ردیف اولین شرکت های بنیادینِ تامین‌کننده محصولات پزشکی می‌باشد که در اردیبهشت ۱۳۸۴ به عنوان یکی از زیرشاخه‌های هولدینگ دارویی بهفار فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت از زمان تأسیس به سرعت فعالیت‌های خود را گسترش داده است و نقش الگویی برای واحدهای کوچک دارد. شرکت بهستان بهداشت از ابتدا تمام تلاش خود را در جهت کسب اعتبار در بازار فرآورده‌های پزشکی ایران مبذول داشته و سعی بر این بوده است تا به اهداف خود در جهت دست یابی به حداکثر کیفیت، جامه عمل بپوشاند. هم اکنون ما مفتخر به ارائه محصولات با کیفیت بالا بوده و ضمن به کارگیری از آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی سعی در جهت ارتقاء کیفی وضعیت سلامت جامعه داریم.

ماموریت ما

کمک به ارتقاء کیفیت زندگی مردم با استفاده از محصولات با کیفیت و مقرون‌ به‌ صرفه جهت درمان بیماری‌های تغذیه‌ای و درماتولوژی در آنها است.

چشم انداز

ادامه فعالیت ما در گرو رضایتمندی مصرف‌کنندگان ما و برابری بازارهای عرضه و تقاضا می‌باشد، در نتیجه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا به عنوان یکی از بهترین واحدهای واردکننده دارو، مکمل‌های غذایی، داروهای گیاهی و تجهیزات پزشکی در کشور، میان مصرف‌کنندگان، کارمندان، همکاران و نیز شرکتهای رقیب شناخته شویم.

علاوه بر این به منظور بهبود شرایط خدماتی کارمندان خود، سعی در فراهم آوردن محیطی مناسب و صمیمی، در کنار مدیریت کارا و فرصت‌های کاری مناسب به منظور تضمین امنیت شغلی و پرورش استعداد آنها داریم. قابل ذکر است، در این شرکت توجه خاصی به انجام کارهای گروهی، آموزش و ایجاد انگیزه، نظم کاری، اخلاقیات و مسئولیت‌پذیری مبذول می‌گردد.

ما اعتقاد داریم، که تحقق اهداف، چشم‌اندازها و ارزش‌های ما بسته به قابلیت‌های مدیریتی و سرمایه‌گذاری هریک از سهامداران، پشتیبانان مدنی، مدیران و کارکنان شرکت در اجرای تعهدات خود است.