درباره ما

معرفی بهفار

شرکت  دارویی بهفار یک هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی خصوصی است که با بیش از ۱۷ سال فعالیت گروهی با شرکت‌های زیر مجموعه خود به طور تخصصی و متمرکز در صنعت و تجارت دارو و دیگر کالاهای سلامت محور مورد نیاز جامعه ایران، موفق به ایجاد زنجیره کامل این صنعت شده است. ارتقای سطح سلامت، بهداشت، درمان و فراهم آوردن شرایط زندگی سالم‌تر، طولانی‌تر، با نشاط‌تر با رعایت کامل استانداردهای کیفی، زیست محیطی و اصول و معیارهای توسعه پایدار برای مردم کشور، مهمترین مسئولیت اجتماعی بهفار محسوب می‌شود.

About us1

ماموریت بهفار

ارزش افرینی از طریق سرمایه‌گذاری، مدیریت راهبردی و توانمندسازی شرکت‌های گروه، مدیران و کارکنان.

چشم انداز بهفار

تکمیل زنجیره کامل صنعت دارو، تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی مورد نیاز جامعه با تمرکز بر تحقیق و توسعه، انتقال دانش فنی، تولید و تامین داروهای با ارزش افزوده بالا با مشارکت و همکاری با نهادها و سازمان‌های علمی و پژوهشی فعال در حوزه بهداشت و درمان در سطح ملی و جهان و مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا.

تنوع بخشی همگون و مستمر و مدیریت علمی و هوشمندانه سبد محصولات شرکتهای گروه منطبق با تغییرات بازار داخلی و نیازهای دارویی و اقلام بهداشتی جامعه.

دستیابی به بالاترین هم‌افزایی گروهی از طریق به کارگیری مناسب‌ترین و کارامدترین سبک و شیوه تعامل،

ارتقای سلامت، بهداشت، درمان و کیفیت زندگی افراد جامعه و تامین نیازهای نهادهای تخصصی و درمانی در سطح ملی و منطقه از طریق تولید، تامین و عرضه به موقع انواع داروها و کالاهای بهداشتی و تجهیزات پزشکی مبتنی بر آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های تولید و بالاترین استانداردهای کیفی.

دستیابی به بالاترین سطح شاخص‌های کمی و کیفی عملکرد در سطح شرکت مادر و زیر مجموعه‌های آن در رابطه با ذینفعان کلیدی خود با رعایت بالاترین سطح استانداردهای کیفی، اخلاقی، زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی در تامین، تولید و توزیع نیازهای دارویی و بهداشتی مصرف‌کنندگان و مشتریان در سطح ملی و منطقه

گالری

گواهینامه‌ها و شرکای تجاری

  • میدان ونک، خیابان ملاصدرا، اتوبان کردستان به سمت شمال، بن بست یکم، پلاک 1، ساختمان بهفار
  • 88673718 21 98+
  • 88673721 21 98+
اشتراک در خبرنامه برای دسترسی به منابع و اخبار به روز رسانی.