درباره ما

معرفی هولدینگ دارویی بهفار

شرکت  دارویی بهفار یک هولدینگ سرمایه‌گذاری دارویی خصوصی است که با بیش از ۱۷ سال فعالیت گروهی با شرکت‌های زیر مجموعه خود به طور تخصصی و متمرکز در صنعت و تجارت دارو و دیگر کالاهای سلامت محور مورد نیاز جامعه ایران، موفق به ایجاد زنجیره کامل این صنعت شده است. ارتقای سطح سلامت، بهداشت، درمان و فراهم آوردن شرایط زندگی سالم‌تر، طولانی‌تر، با نشاط‌تر با رعایت کامل استانداردهای کیفی، زیست محیطی و اصول و معیارهای توسعه پایدار برای مردم کشور، مهمترین مسئولیت اجتماعی هولدینگ دارویی بهفار محسوب می‌شود.

About us1

ماموریت هولدینگ دارویی بهفار

ارزش آفرینی از طریق سرمایه‌گذاری، مدیریت راهبردی و توانمندسازی شرکت‌های گروه، مدیران و کارکنان.

چشم‌انداز هولدینگ داروی بهفار

تکمیل زنجیره کامل صنعت دارو، تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی مورد نیاز جامعه با تمرکز بر تحقیق و توسعه، انتقال دانش فنی، تولید و تامین داروهای با ارزش افزوده بالا با مشارکت و همکاری با نهادها و سازمان‌های علمی و پژوهشی فعال در حوزه بهداشت و درمان در سطح ملی و جهان و مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا.

تنوع بخشی همگون و مستمر و مدیریت علمی و هوشمندانه سبد محصولات شرکتهای گروه منطبق با تغییرات بازار داخلی و نیازهای دارویی و اقلام بهداشتی جامعه.

دستیابی به بالاترین هم‌افزایی گروهی از طریق به کارگیری مناسب‌ترین و کارآمدترین سبک و شیوه تعامل،

ارتقای سلامت، بهداشت، درمان و کیفیت زندگی افراد جامعه و تامین نیازهای نهادهای تخصصی و درمانی در سطح ملی و منطقه از طریق تولید، تامین و عرضه به موقع انواع داروها و کالاهای بهداشتی و تجهیزات پزشکی مبتنی بر آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های تولید و بالاترین استانداردهای کیفی.

دستیابی به بالاترین سطح شاخص‌های کمی و کیفی عملکرد در سطح شرکت مادر و زیر مجموعه‌های آن در رابطه با ذینفعان کلیدی خود با رعایت بالاترین سطح استانداردهای کیفی، اخلاقی، زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی در تامین، تولید و توزیع نیازهای دارویی و بهداشتی مصرف‌کنندگان و مشتریان در سطح ملی و منطقه

گالری

گواهینامه‌ها و شرکای تجاری