افتتاح پروژه رویش بهستان در بیمارستان شهدای هفتم تیر

افتتاح پروژه رویش بهستان در بیمارستان شهدای هفتم تیر

افتتاح پروژه رویش بهستان در بیمارستان شهدای هفتم تیر 1080 720 behphar

“رویش بهستان” یک پروژه بیمار محور و از اقدامات مسئولیت اجتماعی هلدینگ بهفار و شرکتهای زیرمجموعه است که برای ارتقا شرایط رفاهی بیماران سرطانی در بخش های شیمی درمانی مراکز و بیمارستان‌های دولتی که نیازمند اقدامات اصلاحی متمرکز بر تجهیز یا تعویض امکانات مربوط به بیمار بودند، راه اندازی شده است. مجموعه بهستان و کمپانی های همکار بیش از دو دهه است که با تامین باکیفیت ترین داروها به بهبودی حال بیماران، درمان خوب و افزایش امید به زندگی، در کنار بیماران سرطانی و خانواده های آنان بوده اند و اکنون با هدف حضوری پر رنگ تر در راه بهبود کیفیت زندگی بیماران، با ارائه خدمات و تجهیزات بهتر در زمینه ارتقای استانداردها و الزامات بخش‌های درمانی، در حین درمان قدم برمی دارد. تمرکز این پروژه بر روی خدماتی ست که صرفا مربوط به بیماران است و رفاه حال بیماران را در حین شیمی درمانی تامین می کند. براین اساس در فاز نخست “رویش بهستان” با اساتید و متخصصان حوزه درمان سرطان در مراکز درمانی بخش دولتی که نیازهای بیشتر و گسترده‌تری دارند، نیازهای مراکز انتخاب و اقدام به تهیه تجهیزات مورد نیاز شد.

پروژه “رویش بهستان” در ۲۹ تیر ماه تیر ماه ۱۳۹۸ در بیمارستان شهدای هفتم تیر واقع در جنوب تهران، شهرری، انتهای خیابان شهید رجایی افتتاح شد. این پروژه بیمار محور، طرحی از جنس عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و در جهت ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به بیماران است. بیمارستان هفتم تیر نخستین بیمارستان تجهیز شده در طرح رویش بهستان است. بیمارستانی که در سال ۱۳۴۱ کلنگ احداث آن بر زمین زده شد و در سال ۱۳۴۵ به بهره‌برداری رسید و تمامی بیماران جنوب شرقی و غربی تهران و همچنین شهرستان‌های اسلامشهر، ورامین و پاکدشت را می‌پذیرد. به همین دلیل بیمارستان شهدای هفتم تیر به عنوان گام اول در این پروژه بیمار محور،جهت تجهیز مراکز شیمی درمانی در طرح رویش بهستان انتخاب شد و ۱۰ تخت شیمی درمانی، یک هود جدید شیمی درمانی از سوی بهفار تامین شد.

در مراسم افتتاح پروژه در بیمارستان شهدای هفتم تیر، آقای دکتر عبداله‌زاده مدیرعامل شرکت بهستان پخش که به نمایندگی از آقای دکتر پیام دیندوست مدیرعامل هلدینگ بهفار در این مراسم حضور یافته بود با اشاره به اینکه هلدینگ بهفار خود را متعهد به ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به سرطان می‌داند، گفت: در همین راستا نیز طرح رویش بهستان با هدف امکانات و تجهیزات لازم بخش‌های درمان سرطان اجرایی می‌شود که در فاز نخست حدود پنج بیمارستان در سال جاری تجهیز خواهند شد. آقای دکتر عبداله‌زاده با بیان اینکه سیاست بازاریابی بیمارمحور در گروه دارویی بهفار بطور جدی دنبال می‌شود، اظهار کرد: بازاریابی خدمات محور یعنی اینکه بازاریابی ما به نحوی مدیریت شود که انتفاع اصلی به بیمار برسد. پروژه رویش بهستان نیز در همین راستا تعریف شده است و امیدواریم با راهنمایی‎های متخصصان و اساتید منافع حاصل از این پروژه به آن دسته از مراکز شیمی درمانی برسد که نیازمند تجهیزات و امکانات جدی هستند.

آقای دکتر الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این مراسم با تقدیر از هلدینگ دارویی بهفار به خاطر اجرای طرح رویش بهستان خواستار حمایت بیشتر شرکت‌هایی دارویی از بیمارستان‌های واقع در مناطق محروم تهران و سایر نقاط کشور شد.

آقای دکتر محمدامین زارع رئیس بیمارستان شهدای هفتم تیر در این مراسم گفت: از هلدینگ داروی بهفار تشکر می‌کنیم که با این کمک ثابت کرد که بیمارستان شهدای هفتم تیر علاوه بر یک مرکز تروما، قطب درمان سرطان در جنوب تهران هم محسوب می‌شود و امیدواریم هلدینگ بهفار به کمک‌های خود به این بیمارستان ادامه دهد.

پس از بیمارستان هفتم تیر، بیمارستان‌های شهرهای اهواز، رشت، بابلسر، و چند شهر دیگر هم در این طرح تجهیز خواهند شد.